HIRDETÉSEK 2024. május 26 – június 2.

26án VASÁRNAP SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA

9.30: Szentmise ELSŐÁLDOZÁSSAL; + Kis István, 6. évf.; neje: + Horváth Ilona, 3. évf.

1jén SZOMBAT 18.00: Szentmise,KÖRMENETTEL; Rózsafüzér Társ. és a Jézus Szíve Cs. élő és + t.

2án VASÁRNAP ÚRNAPJA

9.30: Szentmise

Pénteken a szentmise és a litánia elmarad!

Kérjük a Kedves Testvérek segítségét az ÚRNAPI SÁTRAK állításához és díszítéséhez! Szombat 8.00-tól férfi munkaerőt kérünk a sátrak előkészítéséhez (a tavalyihoz hasonlóan, a templom 4 sarkára), 14.00-tól női munkaerőt és virágokat a díszítéshez.

Amint már korábban említettük, TEMPLOMUNK FELÚJÍTÁSA forráshiány miatt félbeszakadt, a munkálatok leálltak. Liturgikus ünneplésünk központi helyszínének rendbetétele mindannyiunk közös érdeke, egyben hitből fakadó felelőssége.

Ahhoz, hogy istentiszteleti helyünk minél hamarabb méltó hajléka legyen Krisztus Urunknak, adománygyűjtésbe kezdünk téglajegy értékesítés formájában. Téglajegyet a sekrestyében, a templom bejáratánál kihelyezett asztalon és a plébánián lehet vásárolni 2 000, 5 000, 10 000, és 20 000 forintos címletekben. Köszönjük az adományokat!