HIRDETÉSEK 2024. június 9-16.

9én VASÁRNAP ÉVKÖZI 10. VASÁRNAP

9.30: Diákmise TE DEUM, UTÁNA GYERMEK-DÉLUTÁN + Csernák Erzsébet, évf., élő és + cstk.

13-án CSÜTÖRTÖK __.__: Fatimai ájtatosság

14-én PÉNTEK 18.00: Szentmise

15én SZOMBAT 18.00: Szentmise+ édesanya, élő és + htk.

16án VASÁRNAP ÉVKÖZI 11. VASÁRNAP

9.30: Szentmise + keresztanya, Hunyady és Lőke cs. élő és + t.

9-én vasárnap 17.00-kor ÖKUMENIKUS BÉKE-IMA lesz a gyóni evangélikus templomban.

Aznap a Te Deum utáni gyermek-délutánra szeretettel fogadunk üdítőt, süteményt, gyümölcsöt, stb.

Amint már korábban említettük, TEMPLOMUNK FELÚJÍTÁSA forráshiány miatt félbeszakadt, a munkálatok leálltak. Liturgikus ünneplésünk központi helyszínének rendbetétele mindannyiunk közös érdeke, egyben hitből fakadó felelőssége.

Ahhoz, hogy istentiszteleti helyünk minél hamarabb méltó hajléka legyen Krisztus Urunknak, adománygyűjtésbe kezdünk téglajegy értékesítés formájában. Téglajegyet a sekrestyében, a templom bejáratánál kihelyezett asztalon és a plébánián lehet vásárolni 2 000, 5 000, 10 000, és 20 000 forintos címletekben. Köszönjük az adományokat!

Ezzel kapcsolatosan lesz szombaton 17.15-től jótékonysági zenés DICSŐÍTÉS templomunkban. (Ld. belső hirdetőn!)

Kérjük azokat a Testvéreket, akik még nem rendezték az ÚJ EMBER újság 2. féléves befizetését, tegyék meg a sekrestyében vagy a plébánián!

Most vasárnap tegye meg mindenki állampolgári kötelezettségét: menjünk el szavazni!