HIRDETÉSEK 2021. szeptember 12-19.

12-én VASÁRNAP ÉVKÖZI 24. VASÁRNAP

9.30: Igeliturgia, melyben imádkozunk + Boglárné Bálint Zsuzsannáért, édesapjáért, + Gáborért, Laczkó család + tagjaiért

A diákmise elmarad!

13-án HÉTFŐ (!) 18.00: Fatimai ájtatosság

16-án CSÜTÖRTÖK SZENT KORNÉL ÉS CIPRIÁN VÉRTANÚK EMLÉKNAPJA

(!) 18.00: Igeliturgia

17-én PÉNTEK 19.00: Szentmise

18-án SZOMBAT 19.00: Szentmise + Galamb Ferencnéért

19-én VASÁRNAP ÉVKÖZI 25. VASÁRNAP

9.30: Szentmise + Garajszki Lénárd, 6. évf., Vince, József, Garajszki és Pacsirta szülők, + családtagokért

11.00: Diákmise, tanévnyitó VENI SANCTE, iskolatáska-megáldás

HIVATALOS ÜGYINTÉZÉS: telefonos egyeztetés útján (Szalka Mihály plébános) 06 30 490 1374.

KÉPVISELŐ-TESTÜLETI GYŰLÉSt tartunk szeptember 26-án vasárnap 18.00-kor a plébánia közösségi termében.

Zárómise– 2021. szeptember 12., Hősök tere

6:00 – kapunyitás
9:00 – felvezető program
10:30 körül – a Szentatya pápamobilon üdvözli a téren és a közeli szektorokban elhelyezkedő híveket
11:30 – szentmise

• Kérjük, hogy a szentmise kezdete előtt legalább 2 órával érkezzetek meg a helyszínre, hogy a beléptetés, biztonsági ellenőrzés elvégezhető legyen. A szentmise kezdete előtti 2,5 órában kulturális programmal segítjük az eseményre való ráhangolódást.

Hozzatok magatokkal szendvicset és innivalót (műanyag palackban).

Minden szektoron belül elérhetőek lesznek mellékhelyiségek.

Ülőhelyeket nem tudunk biztosítani, ezért javasoljuk, hogy ha erre szükségetek van, hozzatok saját, kisméretű összecsukható széket, csak ilyenek vihetők be!

A szentmisék szövegének magyar nyelvű fordítása az FM 96,4 frekvencián lesz elérhető, a magatokkal hozott kisrádión vagy okostelefonon (fülhallgatóval!)

Tilos a rendezvények területére behozni: üvegtárgyat, üvegkulacsot, fémpalackot, szúró-, ütő-, és vágóeszközöket (kést, bicskát, stb.) A zászlórudak és a táblák, transzparensek rúdjainak hossza nem haladhatja meg az 1,5 métert.

Mindig legyen nálad:

• jegyek/karszalag

● személyi igazolvány vagy útlevél

Kérünk, hogy probléma esetén mindenképp a helyszíni személyzethez fordulj először (jelenlévő szervezők, önkéntesek, hatóság)! A rendezvényeken folyamatos orvosi és mentőügyelet működik.

Javasoljuk, hogy feltöltött mobiltelefonnal érkezz, és a rendezvényeken kapcsold csendes üzemmódba.

A dohányzás kizárólag a kijelölt helyeken megengedett.

A rendezvényeket az időjárási viszonyoktól függetlenül megtartjuk, kivéve, ha a hatóságok köteleznek minket annak felfüggesztésére.

Indulás Alsódabasról: 7.00; útiköltség: 2000 Forint.