HIRDETÉSEK 2019. szeptember 29 – október 6.

29-én VASÁRNAP SZENT MIHÁLY FŐANGYAL, EGYHÁZMEGYÉNK VÉDŐSZENTJÉNEK FŐÜNNEPE

9.30: Szentmise Gogolák Mihály

3-án CSÜTÖRTÖK

18.00: Szentségimádás, rózsafüzérrel

4-én ELSŐPÉNTEK ASSISI SZENT FERENC EMLÉKNAPJA

__.__: Szentségimádás

19.00: Gyászmise + Szabó Miklós

5-én SZOMBAT 19.00: Igeliturgia, melyben imádkozunk a Rózsafüzér T. és a Jézus Sz. Cs. élő és + t.

6-án VASÁRNAP ÉVKÖZI 27. VASÁRNAP, TEMPLOMBÚCSÚ (MAGYAROK NAGYASSZONYA)

9.30: Szentmise Hámori család + tagjaiért. A szentmisét bemutatja: dr. Bábel Balázs Kalocsa-kecskeméti érsek

IRODAI ÓRÁK: pénteken 10-12 óra között.

OKTÓBER hónapban az esti szertartások előtt fél órával RÓZSAFÜZÉRT IMÁDKOZUNK.

PANNONHALMI kirádulásunk november 16-án szombaton lesz.

A NEK-en történő 2020. szeptemberi elsőáldozásra lehet még jelentkezni.

BÉRMÁLÁSI ELŐKÉSZÍTŐ indul idén ősztől! A bérmálkozás előrelátható időpontja 2021 tavaszán lesz. A 2005-ben vagy azelőtt születettek jelentkezhetnek.

JUBILÁNS HÁZASOK MISÉJE lesz november 24-én, Krisztus Király vasárnapján. Kérjük azokat a házaspárokat, akik idén ünneplik házasságkötésük 5, 10, 15, 20, 25. stb. évfordulóját, iratkozzanak fel a sekrestyében!

Királyföldi László budapesti lakos, K. Károly és Drozda Éva nőtlen fia eljegyezte Sztancsik Mariann dabasi lakost, Sztancsik Péter és Both Mária Magdolna hajadon leányát. Esküvőjük október 12-én szombaton 15.30-kor lesz templomunkban. 2. hirdetés.