HIRDETÉSEK 2019. március 31 – április 7.

31-én VASÁRNAP NAGYBÖJT 4. (LAETARE) VASÁRNAP

ÓRAÁTÁLLÍTÁS HAJNALI 2.00-RŐL 3.00-RA

9.30: Szentmise + édesapáért

4-én CSÜTÖRTÖK

17.00: Igeliturgia, melyben imádkozunk a Nagy és Vida család élő és + tagjaiért

17.15: Szentségimádás

5-én ELSŐPÉNTEK

16.30: Keresztúti ájtatosság

17.00: Szentmise élő Vivien gyógyulásáért

6-án SZOMBAT 17.00: Szentmise a Rózsafüzér Társulat és a Jézus Szíve Család élő és + tagjaiért

7-én VASÁRNAP NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA

(!) 8.00: Szentmise BETEGEK SZENTSÉGE KISZOLG., hálából

IRODAI ÓRÁK: pénteken 10-12 óra között.

KÉPVISELŐ-TESTÜLETI GYŰLÉSt tartunk március 31-én vasárnap 17.00-kor a plébánia közösségi termében.

Templomunk tavaszi NAGYTAKARÍTÁSa 6-án szombaton reggel 7.30-kor kezdődik.

7-én vasárnap kivételesen 8 órakor kezdődik az ünnepi szentmise, melyben a BETEGEK SZENTSÉGÉt szolgáltatjuk ki, erre lehet még jelentkezni, név és lakcím megadásával a sekrestyében.

Aznap 10.00-kor a FELSŐDABASI TEMPLOMBAN dr. Beer Miklós püspök atya akolitussá avatja Papp József lektort. Imádkozzunk Józsiért!

Nagyböjti LELKIGYAKORLATunk április 8-9-10-én (hétfő-kedd-szerda) 17.00-kor lesz. A szónok: Benvin Sebastian Madassery indiai származású verbita atya.

TARTÓS ÉLELMISZERT GYŰJTÜNK a Nagyböjt folyamán rászoruló családok részére, az adományokat a sekrestyében vagy a plébánián fogadjuk.

A héten érkezett a hír, hogy templomunk egykori sekrestyése, Süttő Sarolta, Süttő Miklós volt plébánosunk húga a közelmúltban elhunyt. Április 3-án szerdán 16 órakor kezdődő gyászmiséje az esztergomi Belvárosi Templomban lesz (Deák Ferenc utca), majd hamvait ezt követően helyezik el a templom kriptájába.