HIRDETÉSEK 2019. május 19-26.

19-én VASÁRNAP HÚSVÉT 5. VASÁRNAPJA

9.30: Szentmise Romhányi cs. + tagjaiért

23-án CSÜTÖRTÖK 19.00: Igeliturgia

24-én PÉNTEK SZŰZ MÁRIA, KERESZTÉNYEK SEGÍTSÉGE EMLÉKN.

19.00: Szentmise + Tamás István és + Süttő Sarolta

25-én SZOMBAT 19.00: Szentmise + Turcsányi János, élő és + cstk.

26-án VASÁRNAP HÚSVÉT 6. VASÁRNAPJA

9.30: Szentmise Helik Pál és Zsolnai Julianna, élő és + htk.

IRODAI ÓRÁK: pénteken 10-12 és 16-19 óra között.

Május hónapban az esti szertartások előtt negyed órával LORETÓI LITÁNIÁT imádkozunk.

A CSÍKSOMLYÓI PÁPAI MISE RÉSZTVEVŐI számára ÖSSZEJÖVETELT tartunk május 19-én vasárnap a 9.30-kor kezdődő szentmise után!

Templomunk és plébániánk KERÍTÉS-FELÚJÍTÁSÁRA adományokat elfogadunk! A hátsó hirdetőn látható egy kerítésblokk-minta, melynek költsége 100 ezer Forint blokkonként. Összesen 32 blokkot állítanánk be a templom és a plébánia utcafrontján, melynek lesz egy új betonalapja. A betonozás összköltségét a plébánia vállalta, de a kerítéselemek beállításának finanszírozására várjuk családok támogatását. A legalább 100 ezer forintot adakozó család neve bele lesz gravírozva egy-egy kerítésblokkba. Várjuk a kedves Testvérek adományait!

Somogyi Gábor rk. nőtlen dabasi lakos S. Zoltán és Soós Aranka fia eljegyezte Batta Anita rk. hajadon örkényi lakost, B. János és Kéri Magdolna leányát. Esküvőjük június 1. szombaton 16.00-kor lesz templomunkban. 2. hird.

Szabó Zsolt nőtlen dabasi lakos, Sz. József és Farkas Judit fia eljegyezte Józsa Bianka hajadon budapesti lakost, J. Zoltán és Cseri Dóra leányát. Esküvőjük június 1. szombaton 17.00-kor lesz templomunkban. 2. hird.