HIRDETÉSEK 2019. június 9-16.

9-én PÜNKÖSDVASÁRNAP (!) 11.00: Szentmise ELSŐÁLDOZÁS, Ilona és László, élő és + cstgk.

13-án CSÜTÖRTÖK PÁDUAI SZENT ANTAL ÁLDOZÓPAP EMLÉKNAPJA

__.__: Fatimai ájtatosság

19.00: Igeliturgia

14-én PÉNTEK A MI URUNK, JÉZUS KRISZTUS, AZ ÖRÖK FŐPAP ÜNN.

19.00: Szentmise + édesanya, élő és + htk.

15-én SZOMBAT 19.00: Szentmise Surman és Kerekes cs. élő és + t.

16-án VASÁRNAP SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA

(!) 11.00: Szentmise TANÉVZÁRÓ TE DEUM, Király László, neje Gágány Ilona, élő és + htk.

IRODAI ÓRÁK: pénteken 10-12 és 16-19 óra között.

10-én Pünkösdhétfőn 11.00-kor a felsődabasi SZŐLŐHEGYI KÁPOLNÁnál tartunk szentmisét!

16-án Szentháromság vasárnapján 9.30-kor a FELSŐDABASI TEMPLOM BÚCSÚi szentmiséje lesz! Aznap a TE DEUM után az alsódabasi plébánia kertjében közös ebédet rendezünk!

Templomunk és plébániánk KERÍTÉS-FELÚJÍTÁSÁRA adományokat elfogadunk! A hátsó hirdetőn látható egy kerítésblokk-minta, melynek költsége 100 ezer Forint blokkonként. Összesen 32 blokkot állítanánk be a templom és a plébánia utcafrontján, melynek lesz egy új betonalapja. A betonozás összköltségét a plébánia vállalta, de a kerítéselemek beállításának finanszírozására várjuk családok támogatását. A legalább 100 ezer forintot adakozó család neve bele lesz gravírozva egy-egy kerítésblokkba. Várjuk a kedves Testvérek adományait!

ÚJ EMBER újság előfizetése 2019. 2. félévre: 5000 Forint. Kérjük ennek mielőbbi rendezését a sekrestyében vagy a plébánián!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

Garajszki Dávid dabasi lakos, G. Péter és Jurászik Éva fia eljegyezte Petrányi Lili kakucsi lakost, P. Pál és Kovács Mária leányát. Esküvőjük Kakucson lesz, június 9-én Pünkösdvasárnap 15.30-kor. 3. hird.