HIRDETÉSEK 2019. június 2-9.

2-án VASÁRNAP URUNK MENNYBEMENETELE FŐÜNNEP

9.30: Igeliturgia

6-án CSÜTÖRTÖK

19.00: Igeliturgia, melyben imádkozunk élő édesapáért és gyermekéért, szül.n. megeml.

19.15: Szentségimádás

7-én ELSŐPÉNTEK

18.30: Szentségimádás

19.00: Gyászmise + Balog Mihály

8-án SZOMBAT 19.00: Szentmise a Rózsaf. Társ. és a Jézus Sz. Cs. élő és + t.

9-én PÜNKÖSDVASÁRNAP (!) 11.00: Szentmise ELSŐÁLDOZÁSSAL, Ilona és László, élő és + cstgk.

IRODAI ÓRÁK: pénteken 10-12 óra között.

Templomunk és plébániánk KERÍTÉS-FELÚJÍTÁSÁRA adományokat elfogadunk! A hátsó hirdetőn látható egy kerítésblokk-minta, melynek költsége 100 ezer Forint blokkonként. Összesen 32 blokkot állítanánk be a templom és a plébánia utcafrontján, melynek lesz egy új betonalapja. A betonozás összköltségét a plébánia vállalta, de a kerítéselemek beállításának finanszírozására várjuk családok támogatását. A legalább 100 ezer forintot adakozó család neve bele lesz gravírozva egy-egy kerítésblokkba. Várjuk a kedves Testvérek adományait!

5-én szerdán 15.30-tól az elsőáldozók gyóntatása és vizsgája lesz a plébánián.

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

Garajszki Dávid dabasi lakos, G. Péter és Jurászik Éva fia eljegyezte Petrányi Lili kakucsi lakost, P. Pál és Kovács Mária leányát. Esküvőjük Kakucson lesz, június 9-én Pünkösdvasárnap 15.30-kor. 2. hird.