HIRDETÉSEK 2019. július 28 – augusztus 4.

28-án VASÁRNAP ÉVKÖZI 17. VASÁRNAP

9.30: Szentmise Hunyadi cs. élő és + t.

1-jén CSÜTÖRTÖK LIGUORI SZENT ALFONZ MÁRIA PÜSPÖK EMLÉKN.

19.00: Igeliturgia, melyben imádkozunk Ruzicska Ferencnéért és Vida Norbertért

19.15: Szentségimádás

2-án PÉNTEK

__.__: Szentségimádás

19.00: Szentmise + Farkas István, 1. évf.

3-án SZOMBAT 19.00: Szentmise Rózsafüzér T. és Jézus Sz. Cs. élő és + t.

4-én VASÁRNAP ÉVKÖZI 18. VASÁRNAP

9.30: Szentmise + id. Rácz József, élő és + cstk.

IRODAI ÓRÁK: pénteken 10-12 óra között.

Egy gyászmise időpont-módosítás: templomunk egykori sekrestyése, + Prigyeni Istvánné Bálint Magdolna gyászmiséje NEM július 31-én, hanem augusztus 5-én, hétfőn 18 órakor lesz a FELSŐDABASI TEMPLOMBAN.

Templomunk és plébániánk KERÍTÉS-FELÚJÍTÁSÁRA adományokat elfogadunk!

ÚJ EMBER újság előfizetése 2019. 2. félévre: 5000 Forint. Kérjük ennek mielőbbi rendezését a sekrestyében vagy a plébánián!

Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:

Zsolnai Dávid dabasi lakos, Zs. Zoltán és Lantos Krisztina nőtlen fia eljegyezte Szabó Szilvia dabasi lakost, Sz. Attila és Szujó Szilvia hajadon leányát. Esküvőjük augusztus 17-én 17 órakor lesz templomunkban. 1. hirdetés.

Czető Erik dabasi lakos, Cz. János és Harascsák Anita nőtlen fia eljegyezte Horváth Dzsesszika inárcsi lakost, H. István és Nagy Evelin hajadon leányát. Esküvőjük augusztus 10-én 16 órakor lesz templomunkban. 1. hirdetés.