HIRDETÉSEK 2019. december 1-8.

1-jén VASÁRNAP ADVENT 1. VASÁRNAPJA

9.30: Igeliturgia, m. i. + édesapáért, édesanyáért, élő és + cstk.

5-én CSÜTÖRTÖK 17.00: LELKIGYAKORLAT + Tóth Pál, + Burom György, + Simon András, élő és + hozzátartozókért

6-án ELSŐPÉNTEK

__.__: Szentségimádás

17.00: LELKIGYAKORLAT Ámon és Bozsik család élő és + tagjaiért

7-én SZOMBAT 17.00: LELKIGYAKORLAT a Rózsafüzér Társulat és a Jézus Szíve Család élő és + tagjaiért

8-án VASÁRNAP ADVENT 2. VASÁRNAPJA

(!) 11.00: Igeliturgia, melyben imádkozunk + Jakab Ferencért és fiáért, + Jakab Lászlóért. SZENT MIKLÓS eljön hozzánk!

IRODAI ÓRÁK: a héten elmaradnak. Szalka Mihály plébános atya nincs itthon, mert kórházi kezelésen van. Imádkozzunk mielőbbi felépüléséért!

Sürgős esetben, temetési ügyben Juhász Márton akolitust keressék: 06 30 625 1996.

Kérjük azokat a híveket, akik idén még nem rendezték EGYHÁZKÖZSÉGI HOZZÁJÁRULÁSukat, azt tegyék meg a sekrestyében!

ÚJ EMBER újság előfizetési díja 2020. 1. félévre: 5000 Ft. Kérjük az előfizetőket, hogy december 10-ig fizessék be a sekrestyében!

Rászoruló családok részére TARTÓS ÉLELMISZERT GYŰJTÜNK Advent folyamán a sekrestyében!