HIRDETÉSEK 2019. augusztus 4-11.

4-én VASÁRNAP ÉVKÖZI 18. VASÁRNAP

9.30: Szentmise + id. Rácz József, élő és + cstk.

8-án CSÜTÖRTÖK SZENT DOMONKOS ÁLDOZÓPAP EMLÉKNAPJA

9-én PÉNTEK SZENT EDITH STEIN SZŰZ ÉS VÉRTANÚ ÜNNEPE

19.00: Szentmise + Prauda Gáborné Sikari Katalin, 2. évf. élő és + cstk.

10-én SZOMBAT 19.00: Szentmise + Gula István és neje Mráz Kamilla

11-én VASÁRNAP ÉVKÖZI 19. VASÁRNAP

9.30: Szentmise Szabó és Jókai nagyszülők, élő és + htk.

IRODAI ÓRÁK: pénteken 10-12 és 16-19 óra között.

Egy gyászmise időpont-módosítás: templomunk egykori sekrestyése, + Prigyeni Istvánné Bálint Magdolna gyászmiséje NEM július 31-én, hanem augusztus 5-én, hétfőn 18 órakor lesz a FELSŐDABASI TEMPLOMBAN.

Templomunk és plébániánk KERÍTÉS-FELÚJÍTÁSÁRA adományokat elfogadunk!

ÚJ EMBER újság előfizetése 2019. 2. félévre: 5000 Forint. Kérjük ennek mielőbbi rendezését a sekrestyében vagy a plébánián!

Zsolnai Dávid dabasi lakos, Zs. Zoltán és Lantos Krisztina nőtlen fia eljegyezte Szabó Szilvia dabasi lakost, Sz. Attila és Szujó Szilvia hajadon leányát. Esküvőjük augusztus 17-én 17 órakor lesz templomunkban. 2. hirdetés.

Czető Erik dabasi lakos, Cz. János és Harascsák Anita nőtlen fia eljegyezte Horváth Dzsesszika inárcsi lakost, H. István és Nagy Evelin hajadon leányát. Esküvőjük augusztus 10-én 16 órakor lesz templomunkban. 2. hirdetés.